Preparat do czyszczenia podłóg z PVC 1L Caramba
  • Preparat do czyszczenia podłóg z PVC 1L Caramba

Preparat do czyszczenia podłóg z PVC 1L Caramba

23,50 zł
Brutto

Preparat do czyszczenia podłóg z PVC 1L firmy Caramba jest ciekłym koncentratem czyszczącym do usuwania zanieczyszczeń z podłóg PVC
i innych podłóg z tworzywa, lakierowanego parkietu, malowanych posadzek 
betonowych itp.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Preparat do czyszczenia podłóg z PVC jest ciekłym koncentratem czyszczącym do usuwania zanieczyszczeń z podłóg PVC i innych podłóg z tworzywa, lakierowanego parkietu, malowanych posadzek betonowych itp.

Zalety

Preparat do czyszczenia podłóg z PVC Caramba usuwa ślady podeszw i hamowania z posadzek w halach zakładowych, halach sportowych, korytarzach itp. Posiada silne właściwości rozpuszczania tłuszczu. Usuwa rozsmarowaną farbę, ślady flamastrów i długopisów na wszelkiego rodzaju powierzchniach. Nadaje się również do maszynowego czyszczenia podłóg. Nie zawiera NTA.(kwas nitrylotrioctowy)

Sposób użycia

W celu czyszczenia podłóg rozcieńczyć preparat do czyszczenia podłóg z PVC z wodą w stosunku 1:1, w przypadku silnych zanieczyszczeń nanieść bez rozcieńczania. Pozostałe powierzchnie nawilżyć z użyciem szmatki, gąbki lub poprzez natrysk w stanie nierozcieńczonym i po rozpuszczeniu zetrzeć brud. Następnie przetrzeć wodą lub neutralnym środkiem czyszczącym.

Uwaga!!

Istnieje możliwość uszkodzenia lakierów i tworzyw sztucznych przez produkt, dlatego należy uprzednio wykonać próbę w niewidocznym miejscu!

Pojemność

Butelka 1 litrowa

6912010
Kod EAN13
6912010

Cechy

Pojemność
1l
Nowy produkt
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.