Przemysłowe ściereczki czyszczące Krypton KR0904021
  • Przemysłowe ściereczki czyszczące Krypton KR0904021

Przemysłowe ściereczki czyszczące Krypton

105,00 zł
Brutto

Przemysłowe ściereczki czyszczące Krypton to mocne, odporne na rozdarcia ściereczki do czyszczenia na mokro wykonane w 70% z wiskozy i 30% z poliestru. To specjalne wykonanie zapewnia najlepszą adsorpcję, a dodatkowo chusteczki nie strzępią się i nie rozmazują cieczy, którą są nasączone.

Dokładnie czyszczą ręce bez użycia wody i mydła. Błyskawicznie usuwają brud z rąk, narzędzi i maszyn. Szczególnie przyjazne dla skóry dzięki zawartości witaminy E i aloesu. Płyn szybko schnie i nie pozostawia śladów. Posiada przyjemny zapach pomarańczy.

Ilość

Chusteczki czyszczące Krypton przeznaczone są do mocnych zabrudzeń takich jak: ciężkie tłuszcze, oleje, smary, tusz, smoła, asfalt, żywica, wosk, węgiel, grafit i trawa z rąk, narzędzi, maszyn i wielu powierzchni. Przydatne w sektorach takich jak: przemysł, konserwacja, poligrafia, mechanika, serwisy mobilne, branża drogowa, branża budowlana, firmy malarski, itp. 72 nasączone, niebieskie chusteczki czyszczące o wymiarach 25x25 cm. o silnym działaniu czyszczącym. Proste rozwiązanie dla utrzymania czystości dla ludzi i maszyn.

Sposób użycia:
Nie wymaga użycia wody ani mydła, co oznacza szybkie użycie i brak konieczności spłukiwania. Można je używać w dowolnym momencie i miejscu, ponieważ nie jest potrzebny dostęp do wody. Oderwij jedną chusteczkę w miejscu perforacji i wyczyść.

KR0904021
223 szt.
Kod EAN13
5902751896404
Nowy produkt
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.