Producenci

 • Atlas Diamant

  Atlas Diamant

  Atlas Diamant to producent narzędzi diamentowych. Posiada 32 letnie doświadczenie na rynku. Powstała w 1988 roku. Fabryka zatrudnia tylko 20 pracowników i znajduje się w Wunsiedel. Wytwarza narzędzia diamentowe o spoiwie metalowym dla 4 obszarów: cięcia, wiercenia, frezowania i szlifowania. Największą grupą klientów dla Atlas Diamant stanowi branża budowlana.

 • Beta
 • Festool

  Festool

  Festool to marka elektronarzędzi z Niemiec. Ponad 90 lat istnienia. Festool to najbardziej rozpoznawalny producent precyzyjnych narzędzi do obróbki drewna oraz elektronarzędzi. Specjalizuje się w takich dziedzinach jak stolarstwo, ciesielstwo, malarstwo, budownictwo drewniane, lakiernictwo oraz renowacja i remonty. Produkty marki Festool to narzędzia dla profesjonalistów, to wysokiej klasy elektronarzędzia i narzędzia pneumatyczne. Narzędzia o długiej żywotności i niezawodności.

 • FLO

  FLO

  Flo to firma produkująca narzędzia ręczne, spalinowe i elektryczne, które są niezbędne w pielęgnacji terenów zielonych takich jak ogrodów domowych, działek wypoczynkowych, tarasów widokowych oraz balkonów.

 • Futuro

  Futuro

  Futuro to marka szwajcarskiej grupy narzędziowej Brütsch-Rüegger Tools, sprzedawcy oferującego pełną gamę wysokiej jakości narzędzi dla sektorów techniki pomiarowej, produkcyjnej i montażowej, a także narzędzia standardowe i środki ochrony indywidualnej.

 • Gedore

  Gedore

  Gedore to firma, która powstała w Niemczech. Gedore to 125 lat historii. To marka rozpoznawana w około 40 krajach.

 • Hitachi Koki

  Hitachi Koki

  Hikoki dawniej Hitachi Koki to japoński a zarazem jeden z największych światowych producentów elektronarzędzi. Hikoki to marka elektronarzędzi przeznaczona dla segmentu profesjonalistów. Narzędzia i elektronarzędzia marki Hikoki posiadają doskonałe parametry techniczne oraz niezawodność w pracy. Elektronarzędzia świetnie sprawdzają się w każdych oraz ekstremalnych warunkach pracy. Firma Hitachi na polskim rynku istnieje od początku lat 80-tych.

 • Jurav

  Jurav

  Firma JURAV zajmuje się produkcją rękawiczek ochronnych.

 • Knipex

  Knipex

  Knipex to niemiecka firma specjalizująca się w produkcji narzędzi ręcznych, zwłaszcza narzędzi do cięcia, zginania i chwytania. Firma ma długą historię i ugruntowaną reputację jako producent wysokiej jakości narzędzi, które są szeroko stosowane w branżach przemysłowych, motoryzacyjnych, elektrycznych i wielu innych.

 • Kraftwerk

  Kraftwerk

  Kraftwerk to szwajcarskie przedsiębiorstwo z historią sięgającą od 1979 roku. To firma rodzinna o ugruntowanej pozycji w Szwajcarii i w Europie. Firma stawia wykorzystuje swoją pasje w produkcji swoich produktów tak aby stały się preferowanym wyborem profesjonalistów a wykwalifikowani użytkownicy docenili ich narzędzia. 

 • Krypton

  Krypton

  Krypton to polska marka, która powstała by spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość branży zainspirowały Nas do stworzenia produktu, którego głównym atutem jest stosunek jakości do ceny. 

 • Kukko

  Kukko

  Kukko to niemiecki wiodący producent ściągaczy do zastosowań komercyjnych i przemysłowych.

 • Metabo

  Metabo

  Metabo to niemiecki producent elektronarzędzi, maszyn i osprzętu z blisko 100 letnim doświadczeniem. Firma została założona w 1920 roku w Nürtingen przez Albrechta Schnizlera. Metabo zawdzięcza swoja nazwę wiertarce ręcznej, tzw. „Metallbohrdreher”. Niemiecki producent dostarcza elektronarzędzia dla wielu gałęzi przemysłu oraz rzemiosła. Oferuje narzędzia akumulatorowe, sieciowe, pneumatyczne oraz rożnego rodzaju osprzęt i akcesoria.

 • Milwaukee

  Milwaukee

  Milwaukee Electric Tool Corporation to amerykańska firma. Siedziba mieści się w Brookfield w stanie Wisconsin. Firma istnieje od 1924 roku. To przodujący producent i sprzedawca elektronarzędzi i akcesoriów dla profesjonalistów na całym świecie. Milwaukee jest identyfikowana z profesjonalnymi narzędziami o najwyższej jakości, trwałości i niezawodności jaką tylko można kupić.

 • Orbis

  Orbis

  Orbis to niemiecka firma produkująca narzędzia ręczne przede wszystkim takie jak szczypce, kombinerki dla elektroników, elektryków, mechaników.

 • Primat

  Primat

  Primat niemiecka marka zajmująca się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją narzędzi ręcznych do warsztatu i serwisu.

 • Profix

  Profix

  Profix to firma o polskich korzeniach. Powstała na przełomie 93 a 94 roku. Profix to jeden z największych dystrybutorów narzędzi, elektronarzędzi i odzieży roboczej w Polsce. To firma odpowiadająca za cały proces i przebieg zakupu towarów prosto od producenta, zarządza i organizuje kanał handlowy i sprzedażowy, tworzy produkty pod własną marką, prowadzi obsługę logistyczną. 

 • Reis

  Reis

  Reis to czołowy producent i dystrybutor odzieży i obuwia ochronnego, rękawic roboczych i akcesoriów BHP spełniający najwyższe standardy jakościowe.

 • Vorel

  Vorel

  Vorel to marka, która posiada narzędzia ręczne do warsztatu i na budowę. Dodatkowo w swojej ofercie zawiera narzędzia z napędem pneumatycznym.

 • Wera

  Wera

  Wera Tools GmbH to niemiecka firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości narzędzi ręcznych, które znajdują zastosowanie głównie w dziedzinie napraw i konserwacji. Firma została założona w 1936 roku, a od tego czasu zdobyła renomę jako producent innowacyjnych i trwałych narzędzi.

 • Wiha

  Wiha

  Wiha to niemiecka firma specjalizująca się w produkcji narzędzi ręcznych wysokiej jakości, przeznaczonych głównie dla profesjonalistów z branży elektroniki, elektrotechniki, mechaniki precyzyjnej oraz innych dziedzin.

 • Wodex

  Wodex

  Wodex to niemiecka firma produkująca wiertła HSS ze stali szybkotnącej oraz powlekanych TiN. To producent narzynek, gwintowników oraz płytek skrawających.

 • Yato

  Yato

  Yato to producent elektronarzędzi, narzędzi ręcznych, akcesoriów i sprzętu codziennego użytku. To producent, którego produkty mają na celu polepszenia komfortu pracy i codziennych zajęć. Yato to firma z 30 letnim  doświadczeniem na rynku. To firma zrzeszająca 6 własnych marek: Yato, Vorel, Lund, Sthor, Fala, Flo.