Preparat wielofunkcyjny 69 Krypton KR0601002
  • Preparat wielofunkcyjny 69 Krypton KR0601002

Preparat wielofunkcyjny 69 250ml Krypton

6,99 zł
Brutto

Uniwersalny olej wielofunkcyjny do niezliczonych zadań w gospodarstwie domowym, ogrodzie, warsztacie, firmie, samochodach i motocyklach. Olej pokrywa wszystkie części metalowe warstwą o niskiej lepkości, przez co zmniejsza tarcie i zapobiega przedwczesnemu zużyciu. Czyści i zabezpiecza ruchome części przed korozją. Smaruje i poluzowuje zardzewiałe elementy ruchome, połączenia śrubowe, śruby itp. Konserwuje i smaruje części metalowe, zawiasy, przeguby, prowadnice itp. Usuwa tłuszcz, sadzę i olej z powierzchni metalowych. Dzięki swoim właściwościom czyści i zabezpiecza ruchome części przed korozją, wypiera wilgoć i eliminuje piszczenie.

Ilość
Dostępny

Preparat wielofunkcyjny 69 250ml Krypton

Sposób użycia:

Przed użyciem doprowadzić puszkę do temperatury pokojowej. Należy sprawdzić zgodność materiałową w niewidocznym miejscu.
Na powierzchnie / części, nanieść równomiernie i odczekać, aż produkt zadziała. W razie potrzeby należy powtórzyć proces.
Wszystkie informacje są rekomendacjami opartymi na naszym doświadczeniu.
W przypadku niewłaściwego użycia i bez wstępnych testów, nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek powstałe szkody. 

KR0601002
24 szt.
Kod EAN13
5902751809398

Cechy

Pojemność
250ml
Przeznaczenie
konserwacja
uniwersalne
Nowy produkt
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.