Trzewiki robocze skórzane BETA 7243C
  • Trzewiki robocze skórzane BETA 7243C

Trzewiki robocze skórzane BETA 7243C

80,00 zł
Brutto

Trzewiki robocze skórzane wodoodporne 7243C Beta.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Trzewiki robocze Beta 7243C to profesjonalne obuwie robocze, zapewniające bezpieczeństwo w niebezpiecznych warunkach pracy. Produkt należy do kategorii trzewików, butów zakrywających kostki, które są jednym z najpopularniejszych rodzajów obuwia dla pracowników. Zapewniają one lepszą ochronę niż półbuty i sandały, lecz nie są aż tak przewiewne jak inne rodzaje obuwia.

Produkt charakteryzuje się wierzchem skórzanym wodoodpornym i podeszwą z poliuretanu o podwójnej gęstości. Podnosek wykonano ze stali wytrzymującej uderzenia o energii 200J. Produkt posiada anatomicznie wyprofilowaną wkładkę typu "Carbon" i wkładkę antyprzebiciową wykonaną ze stali nierdzewnej, w celu zapewnienia lepszej ochrony stóp od strony podłoża. Obuwie posiada także system szybkiego zdejmowania. Waga produktu wynosi około 650g.

Klasa ochrony obuwia roboczego dla tego modelu obuwia to S3 RS SRC. Symbol S3 oznacza obuwie robocze, będące rozszerzeniem obuwia bezpiecznego (ang. safety) i spełnia ono normy EN ISO 20345. Musi ono posiadać właściwości ochronne, włącznie z ochroną palców stopy przy pomocy wzmocnionych podnosków. Ich wytrzymałość badana jest w czasie testów za pomocą uderzenia w nie z energią 200J. Dodatkowo obuwie spełniające normę S3 musi posiadać właściwości antyelektrostatyczne, absorpcje energii w części piętowej, podeszwę antypoślizgową i zabudowaną część piętową. Ponadto musi posiadać podeszwę lub wkładkę odporną na przebicie oraz przepuszczalność i absorpcje wody. Symbol SRC oznacza odporność na poślizg testowaną na podłożu ceramicznym pokrytym roztworem laurylosiarczanu sodu (SLS) i na podłożu ze stali pokrytym glicerolem. Symbol RS jest symbolem systemu szybkiego zdejmowania obuwia.

7243C/48
Kod EAN13

Cechy

Rozmiar
48
Przeznaczenie
robocze
Nowy produkt
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.