• Preparat do pielęgnacji stali nierdzewnej 250ml Krypton

Preparat do pielęgnacji stali nierdzewnej 250ml Krypton

6,99 zł
Brutto

Spray do pielęgnacji stali nierdzewnej dokładnie i efektywnie czyści wszystkie powierzchnie metalowe, zwłaszcza chrom i stal nierdzewną. Brud, tłuszcz i odciski palców można łatwo i szybko usunąć. Czyści aktywnie i niezawodnie bez smug i zacieków oraz nadaje płaskiej powierzchni olśniewający, promienny połysk.
Obszar zastosowania: okapy wyciągowe, zlewy, armatura, lodówki, stoły, uchwyty, skrzynki na listy itp.

Sposób użycia:
Trzymać puszkę pionowo. Spryskać równomiernie z odległości około 20 cm.  Pozwól produktowi zadziałać. Następnie wypoleruj suchą, niestrzępiącą się szmatką. W przypadku małych obszarów spryskaj bezpośrednio na szmatkę i dopiero poleruj. Preparat nie nadaje się do powierzchni drewnianych, np. mebli lub drzwi. Przed użyciem sprawdź kompatybilność materiałową w niewidocznym miejscu. Nasze dane są rekomendacjami opartymi na naszym doświadczeniu.

W przypadku niewłaściwego użycia i bez wstępnych testów, nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek powstałe szkody.

  • Marka
  • Indeks
    KR0602014
  • W magazynie
    1498 szt.
  • Stan:
    Nowy
  • EAN13
    5902751809459

  • Pojemność
    250ml
  • Przeznaczenie
    do chromu
    do metalu
    do stali nierdzewnej

Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Ładowanie...